| talentul a întrebat:

Dc atunci cind vreau sa caut pe site un anumit lucru nu il gasesc? crd ca are o problema siteul cu search... ca nu gaseste nimic...

5 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Incearca sa scrii intrebarea dorita pe google deoarece gasete raspunsuri de pe TPU. Eventual adaugi la sfarsitul intrebarii TPU.
Sper ca am putut sa te ajut.

| intelectualul a răspuns:

Poate pentru ca nu exista ce cauti?

| Chikarita a răspuns:

Ai incercat sa intri si sa iesi din cont? Depinde si ce anume cauti, poate nu este, desi ma indoiesclaughing. Cauta altceva diferit poate iti apar ceva rezultate

| Daygum a răspuns:

Şi eu am problema asta.

| talentul explică:

Am cautat mai multe si nu gaseste nimichappy