| Soldiers a întrebat:

Deci problema mea e urmatoarea! M-am uitat pe net sa vad cum se fac desenele animate si am vazut ca un program cheie este Adobe Flash Player si taicamiu mi-a zis ca e instalat, cand il cautam prin fisiere am gasit toate fisierele Adobe in afara de Flash Player, am dat si cautari si nu a gasit nimic. Dupa care ma duc la Start(de jos) >= Control Panel >= Add Or Remove Programs si il caut pe acolo, era intr-adevar instalat, dar nu se gasea nicaieri, dupa care am instalat eu Adobe Flash si tot asa nu am gasit nici un fisier, dar in schimb mi-au dat un antivirus nou care se suprapunea cu antivirusul meu! Ce sa fac? Unde il pot gasi in calculator? La Add or Remove Programs este! Ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| Gabriel_8187 a răspuns:

Deci descarca-l din nou si fi atent
dai click stanga pe el si dai la folderul in care este sau ceva de jenu fundita happybig grin

| Soldiers explică:

Faza e ca atunci cand il descarc nu imi spune unde sa il bag doar il baga si la Add Or Remove Programs e acolo dar nu are nici un kb doar e acolo, as vrea sa fac animati cu el! Alt raspuns?