| MonsterPassion a întrebat:

In ce teorie a conspiratiei crezi?

Răspuns Câştigător
| geop a răspuns:

În cea care se spune că suntem conduşi de cei care au ca simbol piramida cu ochi. În cea care unii artişti sunt marionete ale lor... şi că morţile misterioase ale unor personalităţi sunt unele plănuite.

1 răspuns:
| Decrepit a răspuns:

Nu exista "teorii ale conspiratiei". Sunt doar adevaruri pe care niste baieti cu foarte multa influenta si foarte, foarte, foarte multi bani le vor ascunse sub pres, pentru ca i-ar face pe oameni sa-si puna intrebari si sa fie nemultumiti.Si pe langa astea, sunt si balarii carora nici nu prea ar trebui sa li se acorde atentie, la cat de ridicole sunt. Termenul asta e fix ce vor unii, induce in eroare, creeaza confuzii si lasa oamenii in ceata.Hai mai bine sa-l lasam mort si sa identificam mai clar toate evenimentele dubioase care se petrec!