| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta apare sperma la baieti?

50 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai auzit de taticul ala din Anglia, acum vreo 3 luni? Avea numai 11 ani! si mai e problema si cu mama, ca se pare ca nu doar el a frecventat-o!, se chinuiau cu adn-ul, sa stie exact al cui bebelul! Asa ca ai gija ce faci!

| Assassins a răspuns:

La 9 ani am avut lichid deala:O credeam ca e spermarolling on the floorDa apare pe la 15 asa mi-a aparut miethinking

| Mihaiii a răspuns:

Sperma apare abia pe la 14-15 ani.
Si ce aveti voi la 11-12 ani este un lichid.

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns (pentru Mihaiii):

Mai exact apare doar luchidul pre ejaculator doar că la 12 ani incepe cand incepe si pubertatea

| aumih16 a răspuns:

20 de ani! sau mai inainte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 13 ani am sperma este normal acest lucru?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am la 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e sperma bai. e lichidul de lubrifiere

| MadaLik3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma eu chiar amdesteptule unii se dezvolta mai repede, altii, nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 11 si mi-a aparut sperma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nici lichid de lubrifiere este circa 80% lichid seminal.

totul depinde cat de dezvoltat esti nu exista o varsta anume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 12 ani si dupa ce ma masturbez imi curge sperma! nu e lichid de lubrifiere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 13 ani si 4 luni si nu am nici lichid deala sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 13 ani si 2 luni nu am nici lichid nici nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 14 ani si abia acum mi-a dat lichidul...crying

| Ungureanu_Ionut_1905 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba mie m-ia aparui la 11 ani. laughing
Fa timp de 1 minut sau mai mult vezi cum iti iese trebuie minim sa te masturbezi 30 sec. Sper ca t-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BaH intelegentilor sPerMa apaRe la 15 ani odata cu scurgerea timpului vetI obServA sinGuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 13 ani si sperma cam...lipseste.Dar penisul il am de 8 centimetri, chiar 9 uneori. Exista posibilitatea sa nu ma pot...reproduce?

| OpreaAdita a răspuns (pentru anonim_4396):

Rlly? Am 11 ani și penisul meu are 13 cm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 12 ani dupa un vis erotic dimineata cand m-am trezit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca la 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 12 ani si inca nu am lichid dala... este normal?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bla bla bla e sperma si nu ma frecati poate de la 10-11-12-13-14 mai cititi depinde de maturizare blabla si altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 11 ani mi aparut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaaaaaaaa deci lichid era

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am de la 12 ani si e sperma nu lichid de nu stiu de care! P. S. Am fost fericit cand mi-a aparuthappytongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai copi nu va masturbati la o virsta asa de frageda doar petru a avea un lichid cautati pe google despre masturbare si o sa vedeti riscul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasti sperma si toate aceste lucruri ca o sa aveti cid sa le invatati acum cititi si studiati despre aceste lucruri ca pe viitor sa stiti a avea relatii sexuale cu persoana iubita si nu sa va masturbati pentru ca masturbarea inseamna, boala, pacat, viciu etec.cine e de acord cu mine?

| R0CA19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni nu e de acord cu tinelaughing

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru R0CA19):

Interesant, eu am lichiul cred ca de mic, cand eram mic imi iesea ca un fel de pisat rolling on the floor Apoi pe la 12 ani in sus lichidul ala, sperma am de la 13-14 ani, e f taree rolling on the floor si scrie pe sfatul medicului ca masturbarea e doar o dorinta de a se freca cu o fata, e ceva normal, si poti sa o practici cand ai chef, e o elimberare laughing Dar, pe pagina asta o fost vreo fata? rolling on the floor va spune ui ce prosti, da ele sunt si mai proste nu stiu ele ce sa faca cu vulva si celalante ca sa se masturbeze si ele, sigur, ca si lor le place sa se prece la vulva :->

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am aproape 14 (fara o luna) si n-am sperma crying e normal?

| StiXxX a răspuns:

La 13 ani am lichid...e normal?