| georgiana9419 a întrebat:

Neatza...as vrea sa inchiriez un apartament in Bucuresti, cu inca o persoana...as vrea sa stiu cum se procedeaza.Sa zicem k chiria costa 250 de euro pentru un apartament de 2 camere.Suma asta se imparte la 2 sau cum?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Se impart "jumi-juma" atat chiria cat si cheltuielile cu apartamentul(cheltuieli de bloc, cheltuieli gaz, electrica, TV/internet).

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai daca inchiriezi cu inca o persoana la cit ai vrea sa se imparta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca mai inchiriezi cu o persoana nu e logic sa impartiti chiria la 2?