| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg ceva cu calatoriile RATB. Eu vin din afara Bucurestiului si incarc cu calatorii preonasenesti si urbane, care au preturi diferite. Azi am vrut sa incarc un numar de calatorii preorasenesti si urbane ca de obicei, dar doamna aceea de la incarcari mi a zis de ce suma de bani vreau sa incarc. I am zis ca de 13 lei si a zis ca mai aveam de 15 lei. Si ce ma nelamureste: eu cum aflu cate calatorii preorasenesi si urbane am? (Azi n am avut timp sa cer explicatii pt ca eram foarte grabita) FUNDA

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Aflii cand o sa ai timp sa mergi din nou la ghiseul ei. Pe internet nu iti spune deloc si cu putin noroc daca dai de o persoana care le are cu astea iti doresc bafta sa obtii informatiile dorite.