| Mindfulness a întrebat:

Pe ce site sa mă uit la prognoza meteo in așa fel sa arate exact cum va fi vremea? Acord funda.

2 răspunsuri:
| alexm2004 a răspuns:

AccuWeather. E foarte bună după părerea mea. Design frumos, bine construită, nu am avut probleme cu ea și îmi place mult că pot intra să văd mai multe detalii sau cum va fi mâine vremea.

| fata357 a răspuns:

Eu am o aplicație destul de buna și precisă "meteo XL", careia ii poti pune și widget pe ecranul principal al telefonului.Partea proasta la ea este că atunci când intri în aplicație îți apar reclame.