| Gabriela343 a întrebat:

Sall, ziceti`mi si mie niste commentari pentru pozele unei persoane apropiate, urgent, funda pentru cele mai frumoase si cele mai multewinking

Răspuns Câştigător
| allepurple a răspuns:

Lol. happy Pai
wow, ce bine iti sta cu bluza asta; ce frumusica ai iesit; parca ai mai slabit; imi place parul; mi-e dor de tine, abia astept sa te mai vad, sa facem si noi niste poze impreuna; cool outfit; nu am mai vazut bratara asta la tine;. mi-a pierit inspiratia. dar oricum, de ce nu poti scoate ceva din suflet de la tine, daca pers e apropiata? pur si simplu baga cat mai multe complimente si gata!