| bvkeny a întrebat:

de la ce varsta imi va creste barba si mustata? Eu am 13 ani,dar am unii colegi care au deja barba si mustata,nu mare, dar se cunoaste ca putin.si ce ar trebui sa fac sa am si eu?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici n-ar fi bine sa ai acum, ti-ar sta ciudat.
+ ca cu cat o ai mai timpuriu cu atat te chinuiesti mai mult cu ea. Eu stiu ca la varsta asta niste fire de par pe fata sunt ca bogatia suprema, dar totusi fii si tu putin rational si crede-ma ca e doar o chinuiala si entuaziasmul e doar acum la inceput.

| Holiday a răspuns:

Nu te agita ca o sa te saturi de ele. E doar o grija in plushappy

| denisTiky a răspuns:

Ar trebui sa astepti. Barba creste de la 14 ani in sus( 14 sau 13, nu mai stiu exact). Sper ca te-am ajutat, funda?

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Te pui in cap, in picioare si iar in cap siiii... puff! Magie! Ai barba, mustata si par peste tot!

| Anonimaa27 a răspuns:

Iti creste stai calm. laughing) Btw fetelor nu prea le plac astia cu mustata asa ca nu te grabi.