| oceanoflove a întrebat:

Stiti vreun centru de colectare a electronicelor mici pentru reciclare Bucuresti?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/36Emhzr Atentie! Colectarea se face gratuit. Daca vrei bani anumite magazine au acel program numit BuyBack.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu colecteaza nimeni asa ceva arunca le piesele sunt destul de ieftine si cand se strica un televizor se schimbă tot modulul defect numai este ca pe vremuri la televizoarele alb negru sau color in anii 90 sa stai sa schimbi condensatoare tranzistori rezistente, acum electronistii numai repară televizoare pe tub s-a dus demult vremea lor, acum sunt lcd uri care schimbi toata placa cand se arde.

| mihai69 a răspuns:

Da.