| brokxy a întrebat:

Urgent! Help!
Stie cineva pot suna la Sameday și să le cer să mai lase coletul în easy box? (Contra cost bănuiesc). Banii îi primesc vineri și eu cred că va ajunge mult mai repede coletul.Dar fără bani nu îl pot ridica.Și nu vreau să pierd coletul, am mai pățit odată când eram așa cu limită la easybox... Și mă simt și prost că a plătit persoana aia toata livrarea și eu nu l-am plătit, nici nu-l ridic. Plus este chiar un produs care nu vreau să îl pierd(adică să se returneze).

Răspuns Câştigător
| KovacsB a răspuns:

Termenul standard de păstrare a coletelor în easybox este de 36 de ore de duminică până joi, vineri 72 de ore și sâmbătă 48 de ore.
Daca iti instalezi aplicatia mai poti prelungi cu 24 h.