| MarinGeorgeta a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un raspuns concret care stiti, vreau sa dau un anunt in care sa scrie Card parcare pierdut( pers cu dizabilitati) nr...seria....la ce ziar si cum trebuie sa procedez pentru Bucuresti si pretul sa fie acceptabil.Multumesc mult!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la redactia oricarui cotidian si depui anuntul de mica publicitate.
Chitanta primita va fi dovada publicarii.

| ioana748 a răspuns:

Anunțul telefonic, secțiunea pierderi.

| vatadezahar24 a răspuns:

Hei! Nu mai bine intri pe diverse grupuri din București pe Facebook unde poți posta gratuit un astfel de anunț?