| Artemis94 a întrebat:

Am un cont Moshi si nu-l mai vreau la inceput parea interesant dar m-am plictisit. Oricum as vrea sa il dau la schimb pentru unul de Miss Bimbo care sa fie cel putin la nivelul 19.

Acest cont are: 21 tapete, 15 podele, 13 ferestre, 9 usi +multe alte obiecte de mobilier si haine. Cele 12 cadouri primite de Craciun, sau cele care se afla in camera nu sunt numerotate. In camera sunt 2 moshlings. e la nivelul 9 (aproape 10) si are 200 de rox.
cine il vrea sa imi trimita mesaj. cel/cea cu care voi face schimb va primi funda big grin

1 răspuns:
| Neisi15 a răspuns:

Eu am un cont dar e la nivelul 1
mie nu-mi prea place
daca vrei, til dau
nu stiu daca o sa te distrezi
totusi daca ta intereseaza este
neisimili5@yahoo.com
025387:daca vrei poti sai schimbi parola