| Ioanaioana30 a întrebat:

Buna!
Ce s-a întâmplat dacă pe Messenger îmi apare contul unei persoane total necunoscute? Pot intra la conversații fără sa-mi ceara parola, dar nu îl pot șterge. am actualizat, șters, reinstalat aplicația și nimic. persoana respectiva e dinte-un alt județ, deloc apropiat și nu ne-am intersectat vreodată online

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ignor-o!
NU inseamna nimic, doar ciudati care vor sa-ti atraga atentia sau posibil proxeneti ori pedofili.