| 99NYC a întrebat:

Este legal sa ai mai multe adrese de mail? Adica ai putea sa ai probleme cu cei de la Yahoo daca sa zicem ca ai peste 10 adrese de mail?

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

Nu e nimic ilegal poţi să ai şi mii de adrese, dacă era crede-mă că la finalul formularului de creare al unui scont Yahoo ar fiu scris un avertisment de genul, deţinerea mai multor conturi de către aceeaşi persoană constituie... şi se pedepseşte cu... ba mai mult poţi avea două adrese pe acelaşi cont.