| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU, am cont de TikTok si am clipuri, video, poze etc. Intrebarea mea este ca am postat recent un video dar nu stiu unde imi arata data luna si anul postarii acelui video, unde trebuie sa ma uit?

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Nu mai știu cum e cu TikTok că nu mai am de când a devenit cea mai cringe aplicație, dar din ce știu poți vedea doar din pagină adică nu poți vedea la fiecare videoclip in parte, apeși pe cont și jos in colțul fiecărui clip arata când a fost postat.