| theotheuka a întrebat:

am o intrebare in legatura cu Sims 3 pets.MI-am facut 2 cai, o femela si un mascul, 2 caini, o catelusa si un caine si 2 pisici, o pisica si un motan.Si as vrea sa stiu si eu cum pot ramane femelele insarcinate.SI iapa si cateaua si pisica.Fiecare cu perechea sa.P.s sunt adulti nu batrani.Va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ruxy5 a răspuns:

Ii imperechezi! Vezi ca ai in stanga o caseta cu o inimoara si eu am dat si a nascut 3 catelusi adorabili! Vreau sa castig!