| Davinci8 a întrebat:

Ce inseamnă Microsoft*14 DAY TRIAL REMSBIL? Am o plată care nu o recunosc pe card de la ei.Mulțumesc

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Atunci nu baga in seama acea plata ca e foarte posibil sa fie hackeri, iar daca vei plati acea suma e posibil sa ramai fara bani pe card! Asa procedeaza idiotii! Si nu accesa nici un link ciudat in email-uri sau orice fel de mesaje ca se pare ca esti luat in vizor...

| Daktary a răspuns:

Salutare daca ai cont la Microsoft intra pe https://account.microsoft.com la Services & subscriptions si uitate daca ai un abonament activ si anuleazal ca dupa 14 zile o sa iti retraga dupa card suma intreaga pentru abonament (poate ca este abonament de xbox).