| Dennis1234567 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati sa joc? mie imi plac jocurile cu actiune!

3 răspunsuri:
| ChrisIwal a răspuns:

Borderlands 2, Halo, Call of duty, Medal of Honour, Counter Strike, Mirrors Edge, Battlefield

| Vladut2000L a răspuns:

Max payne 3

| vodak a răspuns:

Http://fans-like.com/my-lands

My Lands: Black Gem Hunting este un joc de strategie economico-militara ce se joaca gratuit in browserul dumneavoastra si care rupe barierele unui joc normal. Se joaca cu o tematica militara MMORTS dar cu un focus pe economia in afara razboiului. Experimenteaza primul joc online de strategie care iti permite sa convertesti valuta virtuala in valuta reala.
Creaza un oras in care sa-ti adapostesti armata si resursele, incepe sa faci aliante si afaceri cu vecinii tai, sau declara razboi pentru toata lumea.