| TheVice a întrebat:

Cum pot sa descarc gangstar new orleans, că pe telefonul meu s4 nu este compatibil. (Alți au zis sa aștept o alta versiune). Dacă la-ți descărcat și voi de pe alt site inafară de magazin play va rog dati-mi un link.Vă rog mult.Am încercat de pe Aptoide sa încărcat pana la 100% și nu s-a instalat. Oare trebuia sa aștept?

Răspuns Câştigător
| TheCriterion a răspuns:

Incearca sa faci un upgrade la Android daca este valabil, daca nu inseamna ca nu este compatibil telefonul [Android prea mic]