| Alexandru_1142 a întrebat:

Cum pot sa imi debanez contul de pe www.MondialMt2.com.Daca stiti cumva cum mi-l pot debana sau pentru cat timp e banat. Am fost banat pentru ca am facut magazin in romana si nu in engleza sau franceza.

4 răspunsuri:
| Mrkta007 a răspuns:

Sunt unele servere care cer o anumita limba daca esti de alta nationalitate te baneaza n`ai cum sa te debanezi numai daca te roogi de admin si ii zici ca mama ta e franceza si taikto roman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metoda mea:viseaza in continuare cu ochii deschis ca gmu nici nu poate sa debaneze conturi rolling on the floor) ori sal impusti pe strada ca ti la banat

| mariussss94 a răspuns:

Intra pe forum si faci un fel de cerere si te dai drept francez si iti debaneaza contulwinking multi au reusit...acum incerc si eu...mai ai timp pana pe 1.07. 2011 daca nu faci pana atunci il sterge pentru a mai elibera baza de date

| mariussss94 a răspuns:

Poti sa debanezi dupa forum
iti faci o cerere...te dai drept francez...mai bine uitate pe forum si te descurci tu