| lucyx01 a întrebat:

HeI TpU!
Am o intrebare pentru cei care se joaca IMVU eu ma joc imvu de 1 an jum si nu mai stiu nici o mod de facut bani...
Pe net am cautat o gramada dar decat aceleasi raspunsuri
PRIN INVITATII MIE NU IMI MAI MERGE! deoarece este contul prea vechi "cica"
Si nu mai stiu nici o mod de a face bani
Daca stiti vreo modalitate de a face bani INAFARA DE EC SCRIE LA ERAN CREDIT va rog frumosss sa ma ajutatii daca vreti
SI RASPUNSUL CARE NU SE AFLA LA ERAN CREDIT SI ESTE BUN ADICA MERGE PRIMESTE FUNDITA

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

Este o metoda cu myyearbook.

Crezi ca prin myyearbook se poate face doar 500 de credite? Normal, da.Dar este o metoda cu myyearbook prin care poti face 1500 de credite... Bineinteles ca trebuie sa ai L$300k pe myyearbook...Trebuie doar sa deschizi 3 pagini pe un singur browser si ii transferi.

Nu este prea complicat dar oricum, bafta!winking

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

M-ai exista o modalitate si anume sa faci rost de soft-ul ce-ti da credite reale nelimitate gratis. Din pacate... nu ai nicio sansa sa faci rost de el, din moment ce doar 3 persoane-l au si... s-a decis sa ramana privat, astfel incat acesta nu va aparea pe internet.
Succes!~

| XdDeeDeeXD a răspuns:

Daca nu stiai ca trebuie sa ai pets ca sa primesti maxim 20 de credite iti spun eu acumwinking

| Tsupy a răspuns:

Mai poti face de pe myyearbookhappy