| richu01 a întrebat:

Hey,TPU! Am gasit pe eMAG un laptop Asus, cu procesor Intel Core I5 generatia a patra (Haswell), de 2.8 GHz, cu 2 nuclee si 4 threaduri, 4 GB Ram (stiu ca e cam putin) si o placa video dedicata:nVidia GeForce GTX 950m, de 2 GB. Laptopul costa cam 2500 de lei. Merita cumparat? Credeti ca e bun acest laptop pentru un gaming decent?(setari medii). Daca fac eu upgradea Ram, poate iesi din garantie?

Răspuns Câştigător
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Relativ bun de gaming, dar upgradarea RAm e necesara, si da, schimbi ramii iese din garantie