| cristitipu a întrebat:

Acum cateva zile mi-am downloadat Hitman Blood Money... Am intrat pe el, totul a mers ok dar am iesit de pe el. Dupa cateva ore, intru pe el si observ ca nu-mi merg tastele. Doar mausul... Ies de pe joc, intru in notepad si vad ca toate tastele merg la perfectie. Intru iar in joc si tot nu merg tastele, doar mousul. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| dragos_7329 a răspuns:

Pai du-te in setarile jocului. S-au daca ai tastatura cu CD de instalare dezinstaleaza si instaleaza din nou, sau chiar mai usor scoate tastatura din comp pentru 10 minute.big grinbig grin