| Ioana369 a întrebat:

Salut! Caut un canal de Youtube romanesc pe care il ascultam acum vreo 4-5 ani dar nu mai stiu cum sa il gasesc. Era genul de narațiune de povesti creepypasta, singurul detaliu distinctiv de care imi aduc aminte este ca era detinut si narat de o fata.
Isi aduce cineva aminte?

1 răspuns:
| Raddeon a răspuns:

Hmmm, nu stiu cat o sa ajute insa, de cele mai multe ori canalele de yt in special astea romanesti, dupa o perioada mare de timp sunt sterse, nu de yt ci de creatori, am vazut multi youtuberi romani care si au sters conturile peste noapte sau si-au pus toate clipurile pe privat.