| GheorgheDumitru a întrebat:

Salutare
as dori sa imi cumpar un laptop care sa ruleze fara probleme gta 4 pe el
buget 2000 de lei
si as dori sa-l cumpar de pe eMAG
ce imi recomandati

2 răspunsuri:
| BaiatulDeTPU a răspuns:

Ca sa iti mearga asa cum trebuie, ai nevoie de un laptop pe 64 bit, laptop de gameplay mai precis. De obicei sunt cam scumpe dar daca ai noroc gasesti si ieftine.winking

| DanGhita a răspuns:

Eu personal iti recomand un desktop, un PC in sincea cuvintului, dar, daca esti un fan al laptopurilor, nu e nimic.Nu pot sa iti gasesc un produs, dar daca vrei sa iei un produs bun pentru GTA 4, ai nevoie de speccurile astea:
Placa Video:Nvidia GTX 660
Procesor:Intel core i3 sau i5
Ram:4GB
Si cam atit, restul nu sunt importante pentru jocurile ca si GTA 4!
Sper ca te-am ajutat!