| Antisistem11 a întrebat:

Aici poate chiar merit înjurat dar mna. Politistele sunt promovate in functii mai mari si datorita facturilor sexuale prestate fie spre colegi fie chiar spre sefi? Da stiu am mers prea departe nu?

2 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Doar in Politie? O sa ai un SOC! CAM peste tot! Cat timp o " damă " doreste sa sara peste " etapele " evolutiei profesionale si gaseste un sef libidinos dornic de placeri si cu influența " dama " o sa reusească!

| Cipi1212 a răspuns:

Nu cred că toate au astfel de promovări. Sunt și polițiste corecte care au învățat pentru această chemare.