| Horodinca_Raluca_1983 a întrebat:

Am ajuns in prag de partaj cu un copil la mijloc si o casa donatie comuna cu un mitoman declarat si cu episoade de senilitate care arunca cu cutitul dupa mine, ameninta si are pe o oarecare. DORESC UN AVOCAT DIN IASI EVENTUAL CARE SA DESCHIDA PARTAJUL SI SA MA AJUTE SA OBTIN PARTAJUL, COPILUL SI PARTEA DE CASA ADICA ETAJUL IN PLUS INDIVIDUL SA PLATEASCA SI PENSIE ALIMENTARA, EVENTUAL CHELTUIELI DE JUDECATA. CAT COSTA SI CINE ESTE DISPUS SA MA SUSTINA.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu aici o sa gasesti avocat. Uita-te pe lista avocatilor din Baroul Iasi si alege unul specializat pe familie.