| Uliana_Miorescu_1997 a întrebat:

acum cateva zile un prieten de-al meu a batut cu pumnii in usa la un profesor noaptea si acum suntem mai multi suspecti ca am fost si noi, desi nu am fost si o sa ni se scada puncte la purtare pentru asta! Am dat declaratii la politie dar nu ne crede nimeni. De ce dracu as fi eu pedepsit pentru ceva ce nu am facut? Ce ar trebui sa fac daca mi-ar scade puncte la purtare? Sa dau scoala in judecata?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod sigur nu o sa va scada la toti nota la purtare si nici nu o sa se ia alte masuri impotriva voastra, daca nu sunt probe ca toti sunteti vinovati.