| ioana505 a întrebat:

Bună! În urmă cu 7 zile m-am întâlnit cu instructorul auto. Mi-a luat dosarul și mi-a spus care e prețul, dar nu a spus de când pot începe orele de legislație. Orele de legislație se fac împreună cu instructorul și trebuie să îl sun pentru a mă programa? Sau trebuie să merg la scoala auto și să vorbesc cu cineva de acolo? Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Orele de legislatie se fac la inceput, la scoala de conducere, asa ca intreaba-l pe instructor cand incep sau intreaba la scoala de conducere.

| PainTech a răspuns:

Depinde de la o școală la alta. Eu am făcut în prima zi, după ce am semnat contractul și orele de legislație (am făcut doar vreo 2-3 ore după care am dat un chestionar) cu instructorul.

Sună-l pe instructor și întreabă-l.