| RobertMAR a întrebat:

Ce parere aveti despre razboiul SUA-IRAN? Ce complicatii credeti ca vor exista? Va suferi Romania?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu este nici un razboi, au fost atacuri izolate si nu cred ca se vor transforma in razboi.
Romania poate suferi ceva doar prin militarii romani aflati in zona (Irak si Afghanistan).

suntserios
| suntserios a răspuns:

De cate ori o sa mai apara intrebarea asta oare?

| DarthNiger a răspuns:

Nu este si cel mai probabil nici nu va fi un razboi si chiar daca ar fi, asta este doar intre Iran si SUA si ma indoiesc ca celelalte state o sa intervina.