| Sabwy a întrebat:

Pe cine preferati intra Basescu si Geoana? Are Base sanse sa castige?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Decat Basescu mai bine Geoana.

25 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Basescu va castiga fara discutii.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Basescu nu ar trebui sa mai castige. E un imbarligator si un scandalagiu analfabet. Dar Geoana este incomplet din nastere. Dracu ne pupa cu asemenea conducatori. Au dat legi pe care nu le respecta. Daca noi nu respectam o lege, puscarie scrie pe noi. Ei......sunt mai presus de orice.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nici unul, nici altul. Amandoi sunt o apa si un pamant.

cami
| cami a răspuns:

Are, are. Basescu.

| SweetCandy a răspuns:

Oricare va castiga isi va face lui bine, nu noua...asa ca mi-0e indiferentstraight face

| sorin a răspuns:

Nu prefer pe niciunu dar Base are mari sanse sa castige.

| FearNoEvil a răspuns:

Basescu n-are rival. Deocamdata.

| hashe86 a răspuns:

Basescu
dar n-ai pus a 2 a intrebare bine, trebuia: are sanse geoana sa castige?!

| inna a răspuns:

Base ..tot el ma laughing

| kathessa a răspuns:

Are sanse mari. Geoana e prea moale.

| optimista_5827 a răspuns:

Imi placea de base dar mi-am schimbat parerile despre el. ce sa mai caute la putere? nu a furat destul? aaa da... a furat destul si promite sa nu mai fure. m-am saturat de ei. oricum noi suntem aia de suferim sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu.geoana este mult prea prostanac sau mai bine spus, prost de-a binelea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt zoofil, imi plac femeile big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corupti sunt toti. cel mai bine ar fi sa NU IASA BASESCU. oricine in afara de BASESCU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basesmug. e cel mai tarewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geaoan...basescu a avut 5 ani la dispozitie sa faca ceva si nu a facut, acum degeaba zice ca va face asa o zis si acum 5 anihai geoana.sa mai ia si altu salaru ala mare nu tot base

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geoana nu o sa schimbe nimic in tara. Mai bine Basescu decat nimic

| Sabwy explică:

Bravo. am si eu cativa sustinatori ai domnului Geoana,,,:X:X:

| andreig a răspuns:

Base Base! laughing tampitu` ala de Geona nici macar nu stie sa conjuge verbul "a fi" la prezent... doamne cat am putut sa rad la emisiunea lu` turcescu de geoana laughing)))) eu eram, noi sunteti rolling on the floor

| teopinkrose a răspuns:

Nici unul! Toti sunt corupti!

| jamesbond a răspuns:

Geaona clar, base e un tembel nototriu care nu a facut nimic din ceea ce a promis in campanie trecut, nu poti sa tii o tara cu Udrea in pat si bog pupandu-te in c%^&r. Base e pe tobogan o sa vedeti ca nu o sa castige nimica

| Alin_3886 a răspuns:

Basescu happy

| saba a răspuns:

Geaona!:X Base e prost de da in gropi (pardon) in Udrea