| mihai_5141 a întrebat:

Sunt student la Facultatea de matematica informatica din Bucuresti (anul 1) si as vrea sa stiu ce se intampla in cazul in care nu obtin minimul de credite nici dupa sesiunea de restante. Multumesc.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Vei fi exmatriculat din initiativa facultatii --- vezi confirmarea in regulament(pg.10) :http://fmi.unibuc.ro/ro/pdf/2015/consiliu/UB_Regulament_studenti_2015.pdf

| raluk27 a răspuns:

Cel mai probabil o sa fii exmatriculat si va trebui sa reiei procedura de admitere sau sa te înscrii la alta facultate.