| Darius_Serban_1995 a întrebat:

Am 14 ani si m-am gandit sa citesc romanul Mizerabilii. Cei care au citit romanul ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Ai mult de invatat de la acest roman.Un autor exceptional, Victor Hugo, si un roman considerat o capodopera a umanitatii.

| MskDesign a răspuns:

Este o capodopera mondiala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asta citesc in prezent, iti pot spune ca e bestiala cartea, are de toate : rasturnari de situatie, actiune, dragoste, umor. E si o lectie de viata, chiar regret ca nu m-am apucat de mai tanar s-o citesc

| Jass23Love a răspuns:

Este foarte frumos romanul citestel o sa iti fie de folos!