| bybyka_7356 a întrebat:

Buna,TPU! Am o itrebare: stie cineva de unde as putea sa imi cumpar toate cartile din seria Shadow Falls, bineinteles traduse in romana. Am deja primele doua carti dar le vreau si pe celelalte.

2 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Nu cred că au apărut pe elefant.ro volumele urmatoare.Nu știu unde le poți cumpăra, poate pe la librării căci pe internet nu le găsești.

| zTonia a răspuns:

Le poti comanda pe internet de pe www.elefant.ro. Acolo gasesti de multe ori reduceri mari!