| djdjdj a întrebat:

Salutare, stie cineva daca pot face in asa fel incat sa am traducere in romana pe kindle app pe android? In lista aceea de limbi nu este romana, o pot adauga in vreun fel? Nici sa copiez textul si sa-l traduc nu merge deoarece este o limita sa poti copia textul

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

E vorba despre o carte?
Nu exista traducere in romana?
Exista pe FB grupuri unde gasesti aproape orice.

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Dacă în lista de limbi nu exista limba română nu prea poți face nimic decât să încerci să găsești o aplicație care poate traduce în limba română, eu totuși îți recomand să folosești google translate cel mai preferabil.

| djdjdj explică (pentru vatadezahar24):

Nu poti copia mai mult de 5 pagini ca nu te lasa din pacate

| vatadezahar24 a răspuns (pentru djdjdj):

Folosește google translate, are opțiune și pentru pagini