| Eclectica a întrebat:

Am ascultat Noaptea ne fură iubiri și mi se pare ca seamana mult cu o alta piesa. Dar nu stiu cu care. Poate fi si straina. Voua vi se pare la fel? Am cum sa compar cu vreun program ceva?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Are un feeling de piesa "old" cam ceea ce canta de obicei ala de il baga pe la radio doar pilele de la tvr ale lu nevasta'sa, a da Mihaita de la Bere Gratis, este stilul lui de muzica happy

| J0B0MAT a răspuns:

Versurile refrenului și melodia seamănă cu începutul ăsteia, cel puțin mie așa mi se pare
https://youtu.be/j4punRqDe4k?si=V-m5cYY8TzUDhgKA