| dragosstan123 a întrebat:

Am un prieten care are un pian, un pian electronic mai exact si din cand in cand mai treceam si eu pe la el si incet incet am invatat sa cant cat de cat la pian doar ca de la o vreme ma tot nelinisteste faptul ca nu am un pian acustic la care sa pot canta fara sa trebuiască să ma rog de prietenul meu sa ma lase si pe mine doar ca un pian acoustic costa cam 1000-2000$ iar in momentul de fata nu sunt intr-o stare financiara prea buna asa ca as vrea sa fac o pagina de donatii ca sa imi pot permite pianul doar ca problema e ca toat site-urile de donatii pe care le-am gasit pana acum nu sunt valabile si in Romania ori sunt doar pentru strangere de fonduri pentru companii, daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu o platforma de donatii care sa fie valabila in Romania si sa nu fie nu mai pentru companii, dau funda

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Hmmmm, mașină la șaișpe ani, pian de două mii de dolari din donații... Intoarce fața nițel către viața reală și vezi cum se câștigă un ban muncit. Apoi revii