| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Auziti ca Michael Jackson traieste :| http://stirileprotv.ro/......nilor.html

19 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu ce sa cred straight face
Ar fi bine sa traiascawinking

| DoOdO a răspuns:

Da.il dhiu. poate. poate nu da cu adevarat nu a murit stiu dc.mai tineti mine cand zicea ca vrea sa fie lasat in pace de papparazi si ca vrea sa isi plimbe catelul in parc.ehh se pare ca asta ar fi explicatia. da doamne sa nu fi murit

| Flav a răspuns:

Lasati-l sa se odihneasca in pace! Mi-e scarba de atatea inventii doar pentru. bani. Se intrece orice limita posibila!

| hândel a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
Am citit acum si este interesant articolul, bine documentat. Desi nu-s fan, mi-ar placea sa stiu ca traieste.

| Kandy a răspuns:

Eu nu cred ca mai traieste...probabil ati citit din presa ca avea probleme mari de sanatate si daca nu l-au doborat acestea sigur au facut-o medicamentele foarte puternice care le lua, sau a fost ucis(e posibil si asta). Astea sunt doar prostii ca sa se joace cu noi!
R. I. P. M. J.sad:X:X:X

mira
| mira a răspuns:

Este un aspect ce tine de psihologia multimii.Admiratorii sau contemporanii refuza sa creada in disparitia definitiva a unui om celebru, de acee pentru a se consola si a-si prelungi iluzia pun in circulatie zvonul ca individul este viu si traieste pe o insula sau intr-o tara exotica sub o identitate falsa insa.Asa s-a spus despre Kenedy, Onasis, Ceausescu si altii.

| Swabia a răspuns:

Cred ca Michael Jackson a vrut sa o ia pe urmele lui 2pac! laughinglaughing

| JackieSue a răspuns:

Nu vad rostul intrebarilor cu M. J. Daca ar trai s-ar uimi lumea si dupa putin timp ar reveni totul la loc.Traieste pana la 60 de ani sa zicem.Si dupa moare si se reiau povestile.Ca nu stiu de ce a murit ca vad fantome ca l-au ingropat, dar l-am vazut pe strada ca a reinviat a 2-a oara.Fine, nu?

| annix a răspuns:

Aberatii, M. J nu traieste, nici mort nu mai lasa astia omul in pace rolling eyes
R. I. P M. J

| Diav0la a răspuns:

straight face uite de-aia nu ma mai uit eu de ceva vreme la stiri... Tate prostiile de pe lume si nimic cu adevarat util...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-i întrebare? Domne, nu poate omu' nici să moară liniștit, de două luni toată lumea vorbește de el. M. J. e mai valoros mort decât viu. Să rămână așa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zicea un vecin ca l-a vaziut la coada la piine, isi cumpara franzela rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar fi bine sa fie asa... dar... ce pot sa spun...R i p mj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar l-au aratat mort in pozewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu pre cred ca taieste am vazut astazi la hepii hauar ca m si traieste si nu mai stiu ce sa cred habar n-am ziceti-mi voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il iubesc mult de foarte mult timp si cred ca il durea asa de tare cand ziceau de el ca e gay si pedofil, dar nu cred ca el poate sa traiasca. Era salab si distrus de atatea minciuni. Imi pare foarte rau pentru fanii lui.

| nu conteaza_8511 a răspuns:

M-am ametit de cap cu asta! Ca traieste, ca nu traieste. Da-l incolo!tongue

| raza-de-soare a răspuns:

Va inchipuiti ca e mort...sigur ca noi ne-am dori sa traiasca. dar nu mai traieste, asa ca sa lasam glumele de o pate si sa ne amintim de el cand traia... putem sa-l veneram, dar nu se mai intoarce asa ca vedeti-va de treburile voastre oameni bunisad

| fanhannahmontana a răspuns:

El traieste inca in inimile noastre!