| ileana_8187 a întrebat:

Buna!
E adevarat ca Justin Bieber este de fapt un mos de 51 de ani?

21 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Nu (din pacate)... ce ai vazut tu e o emisiune care face glume pe seama vedetelor (PS: asta am auzit si eulaughing )

| Chrristina a răspuns:

Nu!
Filmul acela de pe youtube cum ca jb ar fi un mos de 51 de ani se refera la un om care s-a deghizat in jb ca sa atraga si apoi sa sechestreze niste fete happy.
:* An nou fericit!

| RockForever99 a răspuns:

Uita-te si tu la o poza de-a lui si o sa-ti dai seama ca nu!

| qMisaki a răspuns:

Pai sa zicem : atunci ar fi trrebuit sa se dea in absolut toate revistele si ca lumea sa vb intruna de el; aar fi aparut inrtuna la TV. Si in plus mosul ala din videoclip de pe youtube canta live! a fost trucaj atuci cand i-a cazut masca! Ia gandeste-te si tu...Cum ar putea mosul ala sa danseze asa de bine? ha? Deci da, Justin Bieber exista, fata!

| qMisaki a răspuns:

SCuze, mosu canta playbeck! Scz, ca am mai scris putin mai sus, stii...

| ddanaraluca a răspuns:

Buna, Ileana
nehhh, nu e adevarat de fapt, acea emisiune care a dat zvonul acesta se ocupa cu glume pe seama vedetelor
Deci iti spun 100% ca nu e adevarat, iti dai seama mai ales daca era adevarat aparea in toate ziarele/reviste dar nu e adevarat

| Genesis29 a răspuns:

Nu, nu este adevarat!

| Elyy_1788 a răspuns:

Frate...nu!
laughing
Justin Bieber exista!
Adica uita-te sa vezi ce miscari face J. B
laughing
cum ar putea mosu` ala sa faca asa ceva?!?laughing

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Nu

| KiryuZero a răspuns:

Da ca e un prefacut

| alexa21_7276 a răspuns:

Nu normal ca nu e adevarat
sincer uitate si u la un mos si uitate la justin atunci cand e in apa si nu are tricou pe el si atunci o sa iti dai seama foarte bine

| yulia_3998 a răspuns:

Nu stiu daca este adevarat dar am vazut un video pe youtube.Acum unii cred altii nu, dar vad ca televiziunea si programele de muzica continua cu el si castiga premii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga tu crezi paparazzi? Au idei de zici ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da! Dai la youtube si scrie JUSTIN BIEBER NU EXISTA si vezi un videoclip printre care este o poza cu el la un concert si se vede masca pusa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| fanmichaeljackson a răspuns:

Da este un mos batran care are o masca si lucreaya la fbi rolling on the floor))))))))))

| claudiafrumoasa a răspuns:

Nu e un bou si cel mai prost cantaret pe care l-am vazut in viata mea!
DISLIKE JB!
NU IMI PLACE IAC!

| bianca5599 a răspuns:

Uita-te si tu la miscarile lui! Crezi ca un mos poate face asta? mosul ala aabia se ridica din pat dar sa mai danseze ca el

| Lilixuletul7 a răspuns:

E tataie

| YouKnowWho666 a răspuns:

Da. Si vrea sa isi faca o armata de mosi de 51 de ani ca sa ne distruga si cand unu' are mai mult de 51, chiar si o zi in plus, il omoara si ascunde cadavrul in Africa. Bravo, ai descoperit secretul lui cel mai mare.