| Annemary1rock a întrebat:

Bună TPU... E adevărat ca a murit Alex Pascu din trupa Goodbye to Gravity?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, a murit uite aici : http://m.digi24.ro/......ent+Franta

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Da din pacate da mare pacat dupa Vlad Telea Mihai Alexandru si Bogdan Lavinius Enache acum si Alex Pascu singurul care mai este in viata e doar Andrei Galut care daca ar scapa ar putea primi cine stie titulatura sau porecla de Supravietuitorul dar asta numai daca ar scapa altfel nu oricum pacat de formatia asta se cam duce la fund si e pacat ca multi voiau sa ii cunoasca poate pe membrii trupei dar si pe formatie care nu este asa de cunoscuta sincer sa fiu nici eu nu prea am auzit de Goodbye To Gravity poate pentru ca nu sunt fan al acestui gen dar chiar imi pare rau de ce s-a intamplat cu ei si cu restul care au murit

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu cred, am vazut ceva in presa dar nimic concret