| 1martie1994 a întrebat:

Cand va veni si justin biber in romania

25 răspunsuri:
| Nutella123456789 a răspuns:

Nu e nimic planificat pentru Justin in Romania. Cel putin in 2011 nu. Funda?big grin

| DeathTheKid a răspuns:

Idem celor care au zis in 2012laughing

| Bacteriuță a răspuns:

Sa speram ca nu se va intampla. dar daca vine, atunci va fi sfarsitul lumii. XD deci, in 2012 rolling on the floor big grin

| ruxi a răspuns:

Cand o sa zboare porcuhappy

| noktambul a răspuns:

Sper sa ne scuteasca!

| KatVonB a răspuns:

Nu stiu. Dar am citit ca ar vrea sa vina aici in special pentru a ajuta copiii orfani.

Pop star Justin Bieber wants to help Romanian orphans.

The "Baby" singer reveals he’s haunted by images he has seen of the parent-less tots in Europe and he’s dedicated to doing what he can to help them – even if it’s just sharing a little love.

He tells CNN, "In Romania there are a lot of orphans… that are never touched or loved… That’s really sad for me.

"I want to go over there and just hold them."

| marius577 a răspuns:

Stiu eu:cand a spus @2012.Cu siguranta

| Ana_8420 a răspuns:

Speram sa vina cat mai tarziu cu putinta.

| Parmalat a răspuns:

Peshte ce esti happy

| Elyy_1788 a răspuns:

Vine in Aprilie!
:X
iiiiiiiii
abia astept!
:X

| tymo20 a răspuns:

@CrAzY nu numai vocea o are de fetita de 3 ani ci si mintea.

| Frau a răspuns:

Ceeee :O justin barbie in Romania?
pana si tara asta e mai buna
prefer sa il ascult pe guta toata ziua
nu pe fetiscana aia cu voce de copila de 3 ani umpluta cu heliu!
Doamne apaara si fereste!

| Petre a răspuns:

Daca va veni in Romania, eu ma mut in Japonia (cel putin acolo nu vine).

ありがとう友達!

| Tiffany_4986 a răspuns:

Nimic nu e sigur; va putea veni daca Romania va castiga concursul, acesta consta in nr mare de fani, iar primele 3 tari din Europa cu cei mai multi fani, vor beneficia de un concert de 1:30 min cu J B(speram sa castigamwinking

| AlexaC8 a răspuns:

Stiu doar ca va veni, insa nu stiu exact data
Sper sa aflam in curand, de abia asteptlove struck

| andreea16_3110 a răspuns:

In 2011. da nu se stie sigur... el a zis intr-o emisiune ca vrea sa vina in Romania pentru copii din orfelinatele de la noi exact ca michael jackson.deci sa-l asteptambatting eyelashes

| WhiteProud95 a răspuns:

Nu se stie inca, se zvoneste ca vrea sa vina pentru a vizita copii orfani din Romania.

| BaronVonBavaria a răspuns:

Ma am auzit si eu ceva ca ar veni in Romaniathinking
Sti cand o sa vina justin biber in Romania? Atunci cand Romania va fi cea mai puternica tara din lume si o sa ne intrecem cu SUA si Chinalaughing deci raspunsul ii pe la Sf Asteaptalaughing

| ChickMagnet a răspuns:

Pe 21 Decembrie 2012 laughing

| neuronule a răspuns (pentru ChickMagnet):

Prea tare asta...=]]]]]]]]

| Emmy_4970 a răspuns:

Mie nu imi prea place de el i-am ascultat un cantec si nu mi-a placut ciudat eu ascult genul asta de muzica exceptand pe bieber mda poti sa vezi si pe facebook daca nu ma crezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sa nu se deranjeze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate in 2011 nu va veni in Romania pentru un concert ci doar pentru a ajuta orfanii
Datele concertelor din turneul in europa au fost publicate si din pacate Romania nu se afla pe lista de concerte
Oricum este posibil sa dea un mic concert probabil pentru orfani

| Strwberrs a răspuns:

Nici nu cred ca stie ca exista Romania")

| motorock a răspuns:

...cine e giastin baibar asta?