| Iubesc Limonada a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus? S-a schimbat foarte mult.

Răspuns Câştigător
| ╔═.♥.══════╗ a răspuns:

Eu cred ca sa maturizat mult si e normal la varsta ei...Miley e o fata frumoasa si inteligenta si nu poate sa fie o pers rea

8 răspunsuri:
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Pentru mine este doar un copil care nu stie ce vrea! este immmmmaaturaaaa! out.

| Boniboon a răspuns:

Nu sunt fana, dar unele melodii sunt chiar dragute. S-a schimbat foarte mult pentru ca s-a saturat ca la concertele ei sa vina doar copii intre 10-13 ani si de Hannah Montana.

| ButterFly_8644 a răspuns:

S-a schimbat, insa e normal, incearca sa se gaseasca pe sine.
Pt. THfan4ever: Ceea ce spui tu e irelevant, are doar 16-17 ani si de ce trebuie sa-i ceri sa fie matura?! E foarte normal la varsta ei, sau tu te consider matur? laughing

| Bilqux a răspuns:

E adevarat ca s-a schimbat ff mult dar eu nu o placeam nici inainte iar acum o urasc...am 10 ani si fete de varsta mea sunt obsedate de Miley Cyrus sau Hannah Montana

| adina_4425 a răspuns:

Inainte era cu era... dar acum este "VARZA"

| Ciuƒix a răspuns:

Ar trebuiu inchisa intr. un lagar si torturata cu heavy methal.

| NiiyA a răspuns:

S-a schimbat foarte mult si cred ca s-a maturizat prea repede are doar 16 ani dar e super

| shepoo a răspuns:

Miley Cyrus? Da s-a schimbat enorm! Dar imi place! O ador...