| IssaV a întrebat:

Cui ii place sa danseze dansul pinguinuluilaughinglove struck?

Răspuns Câştigător
| Sorinella20 a răspuns:

Mai bine intrebai: cui nu-i place dansul pinguinului?! e un dans superb, care alunga monotonia din mijlocul oricarei petreceri. Interesant e ca la dansul asta se baga atat copii de la cele mai mici varste pana la bunici si bunicute care incearca si chiar reusesc sa tina ritmulhee hee

11 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Nu cred ca acela se poate numi "dans"

| cretzufinish a răspuns:

Da...pe langa Meneaito, Cotton Eye Joe, Brasoveanca si Musamaua big grin

Abh
| Abh a răspuns:

Mie nu, nu pot sa-mi coordonez miscarile cu ale celorlalti.

| Adelina04 a răspuns:

Miee:X

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Mie imi place, dar uneori ma obosesc :]]

| SMTHING a răspuns:

Vai love struck... Mie love struck:X

Dar baietilor le place si mai mult laughinglaughing...Sti de ce laughing

| Skylerx a răspuns:

Eu voi organiza o petrecere la care se va asculta muzica aceasta. si da. imi place love struck

| Barbie_9570 a răspuns:

:X:Xwinking Mie imi place f.mult.

| MrNobody a răspuns:

Cel mai penibil dans inventat vreodata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi placekiss