| bogdan_6858 a întrebat:

De ieri nea spus profesoara ca vom da test dar nu nea spus din ce eu de unde sa stiu ce trebuie sa invat

4 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Asa, si care e faza? trebuie sa iti zic eu ce sa inveti? laughing

| SussieLex a răspuns:

Buna,pai ai putea sa suni un coleg/colega, si sa il/o intrebi ce invata.sau ai putea sa-ti inveti lectia de zii si sa te uiti peste cateva lectii din urma...nu cred ca o sa va dea din urma prea mult. daca nu v-a zis ce va da, totusi...te sfatuiesc sa inveti si ultimele 2-3 lectii ca sa fi sigur!
bafta la testhappy

Răspuns utilizator avertizat
| euzictutaci a răspuns:

Buna!
~ Pai ai putea sa inveti tot ce ati facut sem. acesta si sa te mai uiti un picut si pe ce ati facut sem. trecut.

Funda!?batting eyelashes puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes