| xSoaked a întrebat:

Heya :) Pentru iubitorii de muzica rock, ce parere aveti de acest video? Este facut de mine, dar va rog spuneti-va opinia cu sinceritate :D
http://www.youtube.com/watch?v=U198ydAogRo

11 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Nu imi place.Videoul este bine facut, imi place rokul, insa nu sunt fan Aerosmith. Sper sa nu te superi, dar ai spus sa zicem cu sinceritate.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Melodia e superba, nu ma pot opri din cantat alaturi de ei :X.
De vid n'am ce sa zic. Daca nu ma deranjeaza, inseamna ca e ok. N'am preferinte. happy

| xSoaked explică:

@majoritatea, va multumesc big hug
@marryalexa, nu ma supar deloc, chiar vroiam sa va citesc parerile, ma bucur ca montajul ti se pare reusit, asta e important. In rest, fiecare cu gusturile luiwinking
@RainDrop, "de mine" adica eu am taiat secventele dorite din videoclip, am facut montajul si am ales ( sau cel putin am incercat sa aleg ) totul ca sa se potriveasca cu melodia aleasa. Fireste, nu inseamna ca eu am filmat. De aceea am scris ce am scris in descrierewinking

| xSoaked explică:

@NarutoMihai, exact genul asta de muzica rock imi place mie cel mai multwinking anii '80-'90.

| RainDrop a răspuns:

Cum adica "de tine"

| RainDrop a răspuns:

@xSoaked, eu intelegeam ca tu l-ai filmat! big grin

| Kanpeki a răspuns:

Melodia imi place dar aia au frizuri anii '80 laughing

| maryan_5776 a răspuns:

Frumos

| RoooneyThePuf a răspuns:

Super misto! Chiar imi placehappyhappyhappy
Bvhappy

| aLLii a răspuns:

E Foarte frumoss;*
Bravo :X:X
Tine. o tot asa :X

| Adinnutza a răspuns:

Foarte tare...bravo tie:Xmay_sheya daca vrei sa vb:*