| Dumnezău a răspuns:

Da,imi place.Recent am inceput sa ascult mai mult Children of Bodom, la recomandarea cuiva.Melodia e chiar calumea,la fel ca albumul,dar eu tot consider ca Follow The Reaper e cel mai bun album al lor, ceva ce nu poate sa iasa din mana de om.Ii dau melodiei un 9, parca mergea mai multa orga.

| LastChance a răspuns (pentru Dumnezău):

La recomandarea cui te-ai băgat mai mult pe Children of Bodom? :->

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

@LastChance: Una, UltimaSansa, cred c-o stii... happy

| LastChance a răspuns (pentru Dumnezău):

Wow...cred că da. Îi şmecheră, dată dracu şi beată în momentul ăsta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Pai da, cand nu esti tu beata?

| LastChance a răspuns (pentru anonim_4396):

În momentul de faţă nu sunt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Dupa 3 luni a dat domnu (Dumnezau) sa raspunzi laughing.

| LastChance a răspuns (pentru anonim_4396):

După 3 luni m-am mai gândit să mai dau şi eu p-aci. Ce dracu', vine Crăciunu si eu nu imi verific mesajele cu injuraturi si raspusurile primite pe TPU? ar fi urât din partea mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

TPU e mai naspa. Pe vremea cand activai tu era mult mai fain, asa ca poti sa pleci oricum.

| LastChance a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Sunt sigură că aţi fost trişti tot timpul ăsta fără mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Evident, am afise cu avatarul tau pe pereti, ma inchin tie deci mereu ai fost alaturi de mine. dar acum ma bucur ca imi si vorbesti.

| LastChance a răspuns (pentru anonim_4396):

Am sa-ti ascult rugile ca mi-ai fost tot acest timp credincioasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Prima data, vreau un Samsung Galaxy S II si o tigara. Amin.

| LastChance a răspuns (pentru anonim_4396):

O ţigară mă îndur să-ţi dau din pachetul meu sfânt, dar nu mă aşteptam să îmi ceri un Samsung Galaxy S II. Mă dezamăgeşti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Pretentiile mele sunt mari, ca doar esti sfanta, sfintisoara. Si multumesc. Si stai asa, noi suntem surori sfinte, nu?

| LastChance a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu esti sfanta? Atunci suntem ce vrei tu. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Pai nu ma prind. Ori esti fii-mea, ori suntem surori sfinte, iar Dumnezau ne e frate.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunteti fiicele mele din viitor, ca in Inception. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Cum naiba daca suntem frati noi doi laughing?

| LastChance a răspuns (pentru Dumnezău):

Fecioara Maria aici, prezenta. frustrated

| Dumnezău a răspuns (pentru LastChance):

Nu esti nicio Fecioara, tu esti pacatoasa.In cel mai bun caz, esti calugarita sau poparita.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nebanuite sunt caile Domnului.Crede si nu cerceta.Amin!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Caile Domnului sunt strambe, si eu le pot indrepta, sfintisor, asa ca ia lamureste-ma, Amin!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Eee, eu sunt fecioara Ana.

| LastChance a răspuns (pentru Dumnezău):

Nu...eu.nu...ok sad
Aleg popăriţa! Îmi plac popii cu burţile lor drăgălaşe. big grin
Deşi, a fost recunoscut că eu (Preasfinţita LastChance) sunt şi Fecioara Maria.

| LastChance a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar pentru ca te cheama Ana asta nu inseamna ca esti fecioara. laughing
Numele meu nu are nimic cu Fecioara Maria.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LastChance):

Stiu, dar imi place sa ma cred b-)

| Dumnezău a răspuns:

Pot sa ma bag si eu in discutie?

| LastChance a răspuns (pentru Dumnezău):

Esti invitatul meu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Poti sa te bagi laughing

| LastChance a răspuns:

Oh, îmi place, normal că-mi place. Children of Bodom e una dintre trupele mele preferate. În primele 3 poate. Melodia asta e una dintre cele mai bune de la ei(cu tot albumul Blooddrunk, părerea mea).
Ce să zic mai mult...îmi pare al dracu de rău că nu am fost la concert. sad

| Paulla explică:

@Jelli doar e Children of Bodom, cum să nu fie frumoasă? Şi mai spune lumea că nu sunt o persoană de încredere...

| DreamAutopsy a răspuns:

Children of Bodom \m/
Una din trupele mele preferate.
Alexi Laiho are o voce extraordinară pe lângă faptul că e un chitarist excelent...și arată și bine.

| LastChance a răspuns (pentru DreamAutopsy):

ALexi Laiho arată bine? E un pitic de 1, 65. Ce vrei mai mult?laughing)

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Daca-mi place?! O iubesc! \m/

| wforweirdo a răspuns:

Da, totuşi îmi place mai mult Blooddrunk

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Vrei sa fiu sincera? nu prea...multi ar spune ca le place,ca e extraordinar; dar de ce sa te mint? stiu ca tie iti place genul asta de muzica,se vede dupa intrebare, dupa poza...mie imi plac muzicile mai linistite! deci, noroc la dat funda la cel mai inflorat raspuns!:*

| greeneyesforever25 a răspuns:

Da,e foarte cool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ciuda imi e, nu am sunet la calculator. Am incredere in tine, ar trebui sa fie frumoasa.