| Jeremy1 a întrebat:

Imi mai puteti spune si alte trupe asemanatoare cu:

AC/DC
Black Sabbath
Iron Maiden
Anthrax
Scorpions
Metallica
Slayer
Aerosmith
Led Zeppelin
Judas Priest
Pantera
Manowar?

Sau alti chitaristi buni ca Slash, Joe Satriani, Jimmy Page, Eddie Van Halen, David Gilmour, Jimi Hendrix, Kirk Hammet, Eric Clapton?

11 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Dio, Death, Evergrey, Iced earth, Hammerfall, careator, Pearl Jam, Machine head, Killswitch engage, Lamb of god, Skid Row, Sonata Arctica

| User a răspuns:

Led guţălinlaughing

| hippiemuslim a răspuns:

Dude, s-a inventat lastfm.com
http://www.last.fm/tag/metal/artists
http://www.last.fm/tag/hard%20rock/artists
http://www.last.fm/tag/classic%20rock/artists
http://www.last.fm/tag/heavy%20metal/artists
Cam astea ai enumerat tu. Fa-ti cont, instaleaza-ti programul, asculta muzica de unde vrei din calculator, intra pe site si vezi ce recomandari primesti.
Chitaristi buni sunt si de blues, vezi b. b. king.
Bafta.

| smooky a răspuns:

Ca sa se afle si ea in treaba rolling on the floor

| smooky a răspuns:

Chitarist bun:Alexi laiho de la children of bodom! restul cam pe aia voiam sa ii zic si eu

Trupe:Bon Jovi, Guns and roses, Rammstein, Samael, Draconian, anathema, MEGADETH

| Jeremy1 explică:

Iulica, daca nu esti, de ce te mai bagi?

| Jeremy1 explică:

Ah, si in afara de Elvis, Beatles, Queen, Bob Dyaln, Ozzy Osbourne, Pink Floyd, Alice Cooper. Am uitat sa-i mentionez.

| asdfghgiklgk a răspuns:

Guns 'N' roses, Nirvana, Motorhead, Dio, Kiss, Lordi, Ozzy Osbourne, Scorpions, Def Leppard, Megadeth, Twisted Sister, Megadeth, Slipknot, Rammstein, Slayer, Van Halen.

| asdfghgiklgk a răspuns:

Guns 'N' Roses, Motörhead, Nirvana, Dio, Ozzy Ousbourne, Alice Cooper, Def Leppard, Twisted Sister, Megadeth, Lordi, Dream Theater, Arch Enemy, In Flames.

| IamIce a răspuns:

Sper ca nu imi obosesc mainile degeaba!
Deci mai e o trupa foarte buna de ex: Dragon force! Foghat, Alice Cooper daca vrei rockeri faimosi cauta GuitarHero 3 e super. cautama la id-ul bosneanubogdan

Răspuns utilizator avertizat