| anonim_4396 a întrebat:

Olla! Cine stie niste formatii de rock (gen mai satansit) ca black veil brides. Mersi

39 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cel mai plin de Belzebbuub si de Belphegor lied ever, fratele meu:

http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY

| LastChance a răspuns:

Naduk, you made my day.

| FucktheSystem a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WGVuQhDAhRw
cu plăcere, nu sunt emo, nu sunt BVB (care sunt gay printre altele) dar ai satanism cât cuprinde.

Răspuns utilizator avertizat
| itscloudyoutside a răspuns:

Noa, asta da prostie pură... Pune-te şi ascultă Bathory, şi apoi să te văd dacă mai spui că Black Veil Brides sunt satanişti.

| aliceinchains a răspuns:

Si ma rog, de ce vrei tu rock "mai satanist"?

| Polaris a răspuns:

Satanic brutal blackened death metal: http://www.youtube.com/watch?v=MtN1YnoL46Q

| Robertyz a răspuns:

Ce amuzament... Incearca Marduk si Dark Funeral, in special Dark Funeral - My Funeral. Nu ma omor cu asemenea melodii insa am auzit si eu cateva insa prefer Children of Bodom sau Kalmah ( Melodic Death Metal ) happy

| Woodenpints91 a răspuns:

MAi întâi să meriti, apoi sa vrei.
Însă când tu asculţi lăbăreli de genul bvb, nu meriţi nici o flegmă între ţâţe.

| Gorath a răspuns:

Tu de unde-ai mai ieşit? Nu cred că are rost nici măcar să te înjur(nu că n-aş face-o cu plăcere)...
Şi ce ziceai? bvb satanişti? Eu în locul tău tăceam, sincer, eventual îmi dădeam una cu grifu-n cap.
http://www.youtube.com/watch?v=Yh_s9gVfoMw&feature=related

| wforweirdo a răspuns:

Bravo mă, BVB formaţie satanistă!

| MonsterBunny a răspuns (pentru wforweirdo):

Da. Alte formatii mai stii? :-)

| wforweirdo a răspuns (pentru MonsterBunny):

Din alea ca BVB nu, pentru că nu îmi plac. Ştiu de black şi death metal.

| MonsterBunny a răspuns (pentru wforweirdo):

K. Thanks

| wforweirdo a răspuns (pentru MonsterBunny):

Care-i problema, sunt subgenuri prea dure pentru tine?

| MonsterBunny a răspuns (pentru wforweirdo):

Sincer...n-am spus ca ar fi vreo problema

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai, din cate stiu, nu sunt satanisti.
Dar in genul lor sunt Blacklisted me si sa zicem Slipknot thinking A da. Cred ca merge si Escape the fate. thinking Depinde de tine.
Sper sa iti foloseasca. :*

| Bitter a răspuns:

Lol. Black veil brides formatie satanista?
Are you fuckin' kidding me?laughing

| MonsterBunny a răspuns (pentru Bitter):

Da bineintels. Deasta am postat si intrebarea sa-mi bat joc de tine. :-))

| MonsterBunny a răspuns (pentru Bitter):

Yes of course. Deasta am postat si intrebarea :-))

| Bitter a răspuns (pentru MonsterBunny):

În primul rând văd că îţi baţi joc de tine, învaţă să scrii şi tu o frază corect... după vedem cine îşi bate joc de cinehappy

| Cristianne a răspuns:

BVB,satanist? -_-
Și eu care mă pregăteam să-ți dau niște formații...da' nu meriți.

| Mary24 a răspuns:

Te faci de ras baa!

| qwerty21 a răspuns:

Mortii mamii voastre de satanisti

| FucktheSystem a răspuns (pentru qwerty21):

Dragostea creștină lovește once again!

| qwerty21 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Pa tu. extraterestru cu viitoru in punga

| FucktheSystem a răspuns (pentru qwerty21):

Mă bucur că ești așa de sigur de viitorul meu dar zic mai bine să taci și să-ți bagi ce ai spus în orificiul de unde a ieșit pentru că te înșeli amarnic. Dacă vezi că am dreptate nu zici ceva legat de subiect și sari cu alte jigniri nefondate... pute inteligența în tine.
Și sunt curioasă dacă tot vorbim de viitor, ce meserie ai dumitale? Ce viitor strălucit ai? Că așa pe net ești cam bun de gură.

| qwerty21 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Da-te-n mata de bolunda
te si vad cu fiere in nas, par ca flocii mei si distrusa ca o matura
rockeri bolunzi

| 13paranoia13 a răspuns:

Slipknot?

| ViezurE a răspuns:

Black veil brides = satanişti
Burzum face theme song la my little pony... logic

| NeverSayNowXD a răspuns:

BVB nu sunt satanisti... Si acum sa iti raspund...
Pierce The Veil
Sleeping With Sirens
Bring Me The Horizon
Dance Gavin Dance
Falling In Reverse
Her Bright Skies

Funda?^^

| Yuuki81 a răspuns:

DIMMU BORGIR - Dimmu Borgir HD

| Andreeajust a răspuns:

Nu sunt bune genurile astea de melodii :s... terezeste'te ma!