| diddy_7476 a întrebat:

Ce credeti s-ar potrivi justin bieber cu miley cyrus? Vreau un raspuns deoarece

Răspuns Câştigător
| MyWorld a răspuns:

Euuu? Cu Miley? Doamne fereste! Eu flirtez cu Selena... De revelion unde crezi ca am fost? Si mai important cu sine? Of course : cu Sel pe un Yacht si am flirtat toata ziua cu ea la piscina... Si dupa toate astea, ce vrei tu? sa ma combin cu o drogata lezbi? No, thanx. E adevarat ca am cam flirtat in trecut, dar atrunci era altceva, SELENA NU ERA IN PEISAJ PE ATUNCI! Suntem doar prieteni adica ne intelegem bine, dar doar atat. OK?

Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| Louise21 a răspuns:

Eu cred ca nu s-ar potrivi...parerea meabig grin

| Louise21 a răspuns:

Eu nu cred ca s-ar potrivi...parerea meabig grin

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu. Nu s-ar potrivi. Au personalitati asa de diferite.Miley e mai wild si Justin e mai cumintel.

| larousee a răspuns:

Hmm nu prea. ea e mult mai matura pentru el happy

| MyWorld a răspuns:

:p nu cred ca asa ceva s'ar putea intampla... Miley vrea pe cineva mai matur, nu pe cineva mai mic decat ea. Ea nu stie ca Justin e mult mai matur decat ea.:p Deci nu cred, da; Fie care are parerea lui

| IIIx333III a răspuns:

Nu, Miley are 18 ani, Justin are 16. Nu s-ar potrivi. Funda?

| sweettyyyy a răspuns:

Cui ii trebuie drogata aia`?straight face

| Elyy_1788 a răspuns:

Nuuuuuu!
Dhmne fereste! Miley aia e o drogata!
Si Justin e superb!
Cum sa stea el cu aiastraight face?!?!?laughing

| hapyyy a răspuns:

Pei si selena are 18... iar miley nu e matura deloc, eu zic ca nu s-ar potrivi...sunt doua personalitati diferite

| Bii26 a răspuns:

Bună
NU! Deoarece Justin este mai mic decât Miley şi în plus, Miley are iubit.
Dar împreună ca prieteni le stă bine.
Pa, pahappy Fundă? Sau vot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sa-r potrivi deloc cu miley cyrus ca e prea mic! daaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| BeautyTeacher a răspuns:

OOO nu. 1. diferenta de varsta e prea mare. Tu te-ai combina cu un plod cu 2 ani mai mic? sincer eu nu.nu cred ca nimenilaughing
2.miley e o vedeta destul de matura adica mereu s-a combinat cu baieti mai mari pe ca nd justin e un copil mic care expresia"inca mai face pe el"din cate ai obs miley a avut doar prieteni mai maribig grin
3. ea vrea mai mul t de la viata ei nu vezi ca a si evadat de la disney s a drogat vrea sa scape de imaginea de "fata cuminte". de ce s-ar combina cu un copillaughing?
deci NU. sper ca te-am lamurit:*

| Scorpions13 a răspuns:

DA... si eu m-as potrivi cu miley laughing